Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
773 hodnocení
5
711x
4
33x
3
11x
2
2x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ sehnal jsem originální těžko dostupné příslušenství
+ rychlost
rychlost
Zpracování OK, spokojenost, až na tu cenu..
+ Rychlé vyřízení a rychlé dodání
- žádné
Vše v pořádku.
+ Dobrá komunikace a rychle dodání
+ Pestrý výběr levnějších a občas i kvalitních telefonů. Ale to je vše.
- Nejsou schopni (či jim za to nestojí zákazník) doručované zboží kvalitně zabalit.
Zboží přišlo v daleko větší krabici než byl obal. Obal s mobilem v krabici doslova létal a narážel při každém pohybu. Tak tady už raději nakupovat nebudu!
dodání do tří dnů
+ Rychle dodani druhy den jsem mel zbozi mobyl super scela spokojen
+ Zboží došlo, že ve stanovenou dobu, kdy a podle, objednávky
Vše v pořádku, bez výtek
Škoda že není více takových obchodů, popisy zboží mají přesné, stav skladový zásob jim taky sedí a když odešlou poslední kus, tak je odezva na stránkách obchodu okamžitá, že už není zboží skladem.
Zboží dorazilo obratem, skoro jako mrknutím okem.
Objednával jsem poprvé a zkušenost naprosto perfektní.
+ našel jsem super originální příslušenství
+ cena
- velmi omezený výběr dopravy a platby
- web není https
Obchod je fajn, ale dodani Ceskou postou je hrozne. Ridic za cely den nebyl schopny k nam dorazit, konecne dalsi den jsme museli sami jet na postu a balicek vyzvednout, a to za 99 korun!!!
+ Vstřícní - super
+ Rychlé odeslání zásilky
+ Rychlá odezva na můj dotazující e-mail.
Všechny produkty které jsem v obchodě koupil perfektně sedí na mobilní telefon.
+ Dostupnost
+ rychlost
Zbozi bylo asi rozbalene
Strašně zdlouhavé a zboží ještě nedorazilo
Dobrý den, děkujeme za hodnocení, ale nesouhlasíme stým! U zboží, který jste u nás objednali, bylo jasne uvedeno že neni skladem,je na objednávku a dodání bude trvat nejméne 12dní. Přesný dátum odesílání jsme Vám i potvrdili do emailu..ješte jste informace i podekovali !!! Citují"Dekuji za informaci. Pekny den" a ted napíšte že jsme Vám to nedodali??
Naprostá spokojenost. Kvalita!
+ velký výběr
+ snadné vyhledávání
- žádné
obal skvěle sedí, barva je černá
+ Neuvěřitelně ochotný personál, dokázal vyřešit neřešitelné. Za mě nejlepší reference a poklona
