Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
773 hodnocení
5
711x
4
33x
3
11x
2
2x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Žádné
- Nulová komunikace. Nic nedoručeno.
Obchod se chová jako mrtvý brouk. Určitě bych mu neplatil nic předem.
Dobrý den, cožeeee??? Mrtvý brouk??? Objednali jste telefon na osobní odber, zboží byl připraveno k vyzvednutí hned, a dne 2020-10-05 09:29:58 jste dostali email na adresu fl....v@outlook.com, že zboží je pripraveno k vyzvednutí...zboží byl přes týden !!!! u nás pripravený k vyzvednutí, do ted jste to nevyzvedli, a my si hrajeme na mrtvého brouka?? To zrovna píše ten kdo neco objedná a pak na to kašle a nevyzvedne!!!??
Rychlé dodání, do 24hod.
+ Vynikajíci ceny
+ Rychlé dodání
+ zajímavá nabídka telefonů
Neuvěřitelná rychlost dodání. Hned druhý den byl telefon doma, to jsem nikde nezažil. Super
Rychlé vyřízení a dodání zboží.
Předpokládám, že i odstoupení od smlouvy proběhne OK.
+ Rychlé dodání zboží
+ Přijatelná cena
+ rychlé dodání zboží
- cena dopravy
Zboží mně přišlo do dvou dnů a je velmi kvalitní. Doprava by mohla být levnější, kdyby byla možnost platit online, jinak jsem s obchodem spokojený.
+ Rychlost
+ Spolehlivost
+ Rychlost expedice
+ Spokojenost
Rychlé dodání, dobrá komunikace
+ velmi rychle a bezproblemove vyrizeni objednavky
Telefon byl dodán bez podrobného Českého návodu.
Dobrý den, podrobný návod jsme Vám poslali elektronicky do emailu, na adresu : zubXXXXXXn@seznam.cz dne 2020-06-22 13:26:43. Nechápeme teda negativní recenze...
+ Jeden den objednám a druhý den mám doma.
- Trochu složitější obchod najít.
- je špatné že výrobek bych nejraději reklamoval ale je to běh na dlouhou trat a já mobil potřebuji.
reklamace je bezpředmětná nikdo mi nedá náhradní mobil na dobu opravy stávajícího
+ Velmi rychlé dodání, jeden den odpoledne jsem objednala a druhý den už pošta doručila.
+ Super obchod,doporucuji vsem
Doporučuji
+ rychlý, komunikují, zboží druhý den po objednání
