Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
773 hodnocení
5
711x
4
33x
3
11x
2
2x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost
+ výborná komunikace
+ kvalitní zboží
S obchodem jsem spokojená a mohu ho všem doporučit k nákupům.
+ Vyborna komunikace a rychlost doruceni.
+ Dobrá komunikace
+ Rychlé dodání
+ všechno v pohodě, drobnou závadu okamžitě opravili, dobrý servis
+ ceny
- trošku delší dodání
+ Rychlé odeslání zboží
+ Výborná komunikace
Mohu jen doporučit
Vše proběhlo v pořádku a rychle...
+ Rychlé vyřízení objednávky.
+ Rychlost
+ Dobrá cena
+ Prodej a jednání velmi slušné.Při závadě okamžitá výměna.Spokojenost.Příště nakoupím znova.
+ Dostatek doplňků ke zboží.
+ Dobrá komunikace - poctivá odpověď
+ Rychlost vyřízení
- Zakoupená baterie s udávanou hodnotou 3500mah má velmi malou výdrž oproti původní dva roky staré baterii 1800mah. Zvažuji vrácení zboží.
Jestli se jedná o ojedinělé vadné zboží měl bych pochopení. Obávám se ale že výměna baterie za jiný kus bude stejné kvality.
+ Přehlednost, rychlost dodání
+ Velmi ochotný majitel. Kryt měl drobnou vadu, bez problémů jej vyměnil za nový, na počkání
Doogee-SHOP doporučuji
+ s telefonem Homtom S8 jsem plně spokojen
+ solidní provedení, vypadá velmi dobře
+ svižný, nezamrzá
+ dobře i fotí
+ velká paměť 4/ 64GB
- zatím není ochranný obal, jde o nový produkt
+ Výběr a ceny.
+ Přehledný e-shop.
+ Milí a ochotní lidé na prodejně.
+ Rychlé dodání.
+ Když nakupujete on-line nemá to chybu.
- Otevírací doba v kamenné prodejně se nedá stihnout, pokud chodíte do práce :(
- Nedostatečná navigace v areálu.
+ Originál baterii na muj mobil nikde jinde neměli
+ Asi nic
+ + komunikace
+ Reklamace telefonu proběhla rychle bez jakýchkoliv problémů. Peníze vráceny na účet do cca 10 dní.
- Dogee značka neprodává kvalitní výrobky. Doporučuji nic nekupovat a radši si trochu připlatit za jinou značku tel.
Shrnutí:- bezproblémové řešení reklamací. -Výrobky jsou nekvalitní !!!! -Reklamovaný tel Dogee nebyl první tel této značky reklamovaný.
Dobrý den, telefon jste reklamovali z toho důvodu, že se Vám na to nebežel plynule Vámi oblíbená hra co je pro Vás tak životne důležité. Serizózne jsme Vám nabízeli vrácení penez, ikdyž telefon neni vadný,pouze pro Vás výkonovo nevyhovujúcí Peníze jsme Vám dle slibu i vrátili, takže nechápu proč na nás udeláte negatívní komentář...jestli hrajene náročné hry, pochopitelne potřebujete výkonnejší telefon..
